nieuws
Examens diplomazwemmen
17 maart 2018
Zaterdag 17 maart zijn er weer veel watervriendjes geslaagd voor hun zwemdiploma's.
En als primeur voor onze vereniging hebben de zwemmers van het Zwem ABC hun diploma behaald volgens de nieuwe eisen die per 1 januari zijn uitgegeven door de Nationale Raad Zwemveiligheid.
En met daar onder de groepsfoto's van de zwemmers van het Zwem ABC.
En als primeur voor onze vereniging hebben de zwemmers van het Zwem ABC hun diploma behaald volgens de nieuwe eisen die per 1 januari zijn uitgegeven door de Nationale Raad Zwemveiligheid.
Gefeliciteerd allemaal!
Hieronder staan alle zwemmers die geslaagd zijn.En met daar onder de groepsfoto's van de zwemmers van het Zwem ABC.
Diploma A: Noémi van Asten, Enzo Broekmans, Angelina de Groot, Bram van den Heuvel, Tim Kievit, Danique Lemmen, Sam Manders, Youri Pijnenburg, Feliene Buijs, Lars Eickmans, Sanne van Mullekom, Nina Naus, Sara Naus, Julia Palczynski, Kuba Palczynski, Joy Stevens
Diploma B: Dean van Boven, Rens van den Eijnden, Emma Jacobs, Joël van der Putten, Zoë van der Putten, Mohamed Taidouch, Tjuri van Waaijenburg, Khaled Baghdadi, Willemijn de Groot, Bram van Leeuwen
Diploma C: Nick Gorts, Nieke Hoogendoorn, Lana van der Linden, Rebecca van der Schans, Daan Gooren, Anouk de Groot, Kaylee de Groot, Eva Harmsen, Chloë Jones, Yfke Verheggen, Jaiden Lin, Michelle Du, Mathijs Voss
Zwemvaardigheid 1: Anne Kuunders, Martijn Kol, Rens Mouris, Vive Spierings
Zwemvaardigheid 2: Damiaan Jodlowski, Tim Nelemans, Ise Spierings
Zwemvaardigheid 3: Luuk Gooren, Robin de Rooij
Plankspringen 1: Femke van Bree
Plankspringen 2: Karlijn Vogels
Snorkelen 2: Lars van den Eijnden, Krijn van den Eijnden, Nick Janssen, Demi Kuijten, Floris Voss, Aldwin Wouters
Snorkelen 3: Luuk van der Wurf
Survival 2: Nienke Janssen, Daniël Wessels, Lara Wiegers, Nathalie Wouters
Diploma B: Dean van Boven, Rens van den Eijnden, Emma Jacobs, Joël van der Putten, Zoë van der Putten, Mohamed Taidouch, Tjuri van Waaijenburg, Khaled Baghdadi, Willemijn de Groot, Bram van Leeuwen
Diploma C: Nick Gorts, Nieke Hoogendoorn, Lana van der Linden, Rebecca van der Schans, Daan Gooren, Anouk de Groot, Kaylee de Groot, Eva Harmsen, Chloë Jones, Yfke Verheggen, Jaiden Lin, Michelle Du, Mathijs Voss
Zwemvaardigheid 1: Anne Kuunders, Martijn Kol, Rens Mouris, Vive Spierings
Zwemvaardigheid 2: Damiaan Jodlowski, Tim Nelemans, Ise Spierings
Zwemvaardigheid 3: Luuk Gooren, Robin de Rooij
Plankspringen 1: Femke van Bree
Plankspringen 2: Karlijn Vogels
Snorkelen 2: Lars van den Eijnden, Krijn van den Eijnden, Nick Janssen, Demi Kuijten, Floris Voss, Aldwin Wouters
Snorkelen 3: Luuk van der Wurf
Survival 2: Nienke Janssen, Daniël Wessels, Lara Wiegers, Nathalie Wouters
Doe mee met de Olympische Waterspelen!
17 maart 2024
Eind juli beginnen de Olympische Spelen in Parijs, maar in Deurne kun je op zondag 9 juni al meedoen met de Olympische…
Meer >
64 geslaagden bij het diplomazwemmen
10 maart 2024
Op zaterdag 9 maart organiseerden wij het diplomazwemmen in eigen bad. Onder toeziend oog van een afgevaardigde van de Nationale Raad…
Meer >
Mooie races in Valkenswaard
09 maart 2024
Onze wedstrijdploeg neemt deel aan de zwemcompetitie van de regio zuid. Op 3 maart was er een wedstrijd in Valkenswaard. Daar troffen…
Meer >