Nieuws

Examens diplomazwemmen

09 maart 2019
www.deurnesewatervrienden.nl
Zaterdag 9 maart zijn er weer veel watervriendjes geslaagd voor hun zwemdiploma's.

Gefeliciteerd allemaal!

Hieronder staan alle zwemmers die geslaagd zijn.

En met daar onder de groepsfoto's van de zwemmers van het Zwem ABC.

Diploma A:
Simon Bartels, TijnBouwmans, Yord Daemen, Rozerin Dağ, Xander Elbers, Joep van Goch, Daan van der Heyden, Moaeed Kassad, Fiore Hoogendoorn, Jana Kal Omar, Sana Kal oma, Maud Kühne, Amy Meulendijks, Tren Nooijen, Youri Vrijnsen, Lise Van Zandwijk, Sharmila Baladien, Soesan Sowidjojo, Jenny Usmany
Diploma B:
Teun Aarts, Rafiff Abu Hamde, Feliene Buijs, Anouk Elbers, Jelle Elbers, Mohamad Omar Kassad, Julian Koole, Niek Landeweert, Rinske Leenders, Rian van Neerven, Hodo Ugaas Isse, Ymke Verleg, Ruben van Zandwijk
Diploma C:
Abed Alhareem Baghdadi, Rens van den Eijnden, Sasha de Groot, Geert Koppens, Guus Manders, Sam Manders, Kuba Palczynski, Stefan de Rooij, Serena Smeelen, Casandro Smeelen, Zaïra van Waaijenburg

Zwemvaardigheid 1: Rebecca van der Schans, Neeltje van der Zanden
Zwemvaardigheid 2: Mathijs Voss
Zwemvaardigheid 3: Rens Mouris, Vive Spierings

Plankspringen 3: Fleur van Bree, Femke van Bree
Snorkelen 2: Karlijn Vogels
Survival 2: Emme Aarts, Luciano Brounen, Aldwin Wouters
Survival 3: Eline Kol, Martijn Kol

www.deurnesewatervrienden.nl
www.deurnesewatervrienden.nl
www.deurnesewatervrienden.nl

 
www.deurnesewatervrienden.nl
6 Medailles behaald op de Nederlandse Junioren Zwem Kampioenschappen in het Hofbad in Den Haag. Meer >
 
www.deurnesewatervrienden.nl

Examens diplomazwemmen

05 december 2019
Zaterdag 30 november zijn er weer veel watervriendjes geslaagd voor hun zwemdiploma's. Gefeliciteerd allemaal! Hieronder staan… Meer >
 
www.deurnesewatervrienden.nl
In 1983 is het aangepast zwemmen op initiatief van Annie Aarts van start gegaan, en wordt er elke woensdagavond gezellig onder… Meer >
 
 
 
03-09-2019 Meer >
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
30-12-2016 Meer >
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
26-07-2016 Meer >
 
 
09-07-2016 Meer >
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
21-02-2016 Meer >
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
30-10-2015 Meer >
 
 
 
 
 
 
 
11-08-2015 Meer >
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
21-03-2015 Meer >
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kalender
zaterdag 11 januari 2020
Agenda Synchroonzwemshow FROZEN 19:00 De Wiemel
zondag 12 januari 2020
Agenda Wedstrijdzwemmen - Landelijke Zwem Competitie Born
Agenda Synchroonzwemshow FROZEN 14:00 De Wiemel
zaterdag 18 januari 2020
Agenda Jubileum avond voor kaderleden en oud kaderleden
zaterdag 25 januari 2020
Agenda Nachtmarathon 2020 18:00 De Wiemel
Terug naar boven