nieuws
Examens diplomazwemmen
05 december 2019
Zaterdag 30 november zijn er weer veel watervriendjes geslaagd voor hun zwemdiploma's.
Gefeliciteerd allemaal!
Hieronder staan alle zwemmers die geslaagd zijn.
Diploma A
Sali Salah AbdulRhiem, Ismail Ayhanci, Vera van Buuren, Roos Daam, Iris Elbers, Lola Janssen, Ties van der Linden, Sanne van der Velden, Imke Vincent, Lis van den Akker, Ghenaa AlDanDan, Cindy MEI LIN Fan, Yuhao Jiang
Diploma A-volwassenen
Ibrahim Al-Abdullah, Abdalrahman AlHussein
Diploma B
Senna van der Heijden, Luuk van der Heijden, Daan van der Heyden, Marloes Hoogers, Raffaël Kleijn, Tijs Koppens, Amy Meulendijks, Thijs Michels, Simon Bartels, Neal Boerenkamp, Tijn Bouwmans, Yord Daemen, Joep van Goch, Jillian Goldsmits, Sana Kal omar, Sam van der Linden, Jurre Pouwels, Robin Vosselman
Diploma C
Xander Elbers, Rens van der Heijden, Nora Kaptan, Moaeed Kassad, Maud Kühne, Niek Landeweert, Lise van Zandwijk, Teun Aarts, Rafiff Abu Hamde, Razan Ahmed, Jolie Hölskens, Fiore Hoogendoorn, Ryan Kleijn, Tren Nooijen, Daniil Nouwen, Hodo Ugaas Isse, Youri Vrijnsen, Olivia Werner
Diploma C-volwassenen
Metsihate Demissie, Soesan Sowidjojo, Jenny Usmany
Zwemvaardigheid 1
Rian van Neerven, Stefan de Rooij,Floris Voss
Zwemvaardigheid 2
Michelle Du, Amy van Hurk, Martijn Kol, Jaiden Lin
Zwemvaardigheid 3
Saar van Haandel, Mathijs Voss, Neeltje van der Zanden
Plankspringen 1
Lars van den Eijnden, Rebecca van der Schans
Snorkelen 1
Eline Kol
Snorkelen 2
Rens Mouris, Vive Spierings
Snorkelen 3
Benthe Verheggen, Karlijn Vogels
Survival 1
Allyssa van de Ven
Survival 3
Aldwin Wouters
Sali Salah AbdulRhiem, Ismail Ayhanci, Vera van Buuren, Roos Daam, Iris Elbers, Lola Janssen, Ties van der Linden, Sanne van der Velden, Imke Vincent, Lis van den Akker, Ghenaa AlDanDan, Cindy MEI LIN Fan, Yuhao Jiang
Diploma A-volwassenen
Ibrahim Al-Abdullah, Abdalrahman AlHussein
Diploma B
Senna van der Heijden, Luuk van der Heijden, Daan van der Heyden, Marloes Hoogers, Raffaël Kleijn, Tijs Koppens, Amy Meulendijks, Thijs Michels, Simon Bartels, Neal Boerenkamp, Tijn Bouwmans, Yord Daemen, Joep van Goch, Jillian Goldsmits, Sana Kal omar, Sam van der Linden, Jurre Pouwels, Robin Vosselman
Diploma C
Xander Elbers, Rens van der Heijden, Nora Kaptan, Moaeed Kassad, Maud Kühne, Niek Landeweert, Lise van Zandwijk, Teun Aarts, Rafiff Abu Hamde, Razan Ahmed, Jolie Hölskens, Fiore Hoogendoorn, Ryan Kleijn, Tren Nooijen, Daniil Nouwen, Hodo Ugaas Isse, Youri Vrijnsen, Olivia Werner
Diploma C-volwassenen
Metsihate Demissie, Soesan Sowidjojo, Jenny Usmany
Zwemvaardigheid 1
Rian van Neerven, Stefan de Rooij,Floris Voss
Zwemvaardigheid 2
Michelle Du, Amy van Hurk, Martijn Kol, Jaiden Lin
Zwemvaardigheid 3
Saar van Haandel, Mathijs Voss, Neeltje van der Zanden
Plankspringen 1
Lars van den Eijnden, Rebecca van der Schans
Snorkelen 1
Eline Kol
Snorkelen 2
Rens Mouris, Vive Spierings
Snorkelen 3
Benthe Verheggen, Karlijn Vogels
Survival 1
Allyssa van de Ven
Survival 3
Aldwin Wouters
Doe mee met de Olympische Waterspelen!
17 maart 2024
Eind juli beginnen de Olympische Spelen in Parijs, maar in Deurne kun je op zondag 9 juni al meedoen met de Olympische…
Meer >
64 geslaagden bij het diplomazwemmen
10 maart 2024
Op zaterdag 9 maart organiseerden wij het diplomazwemmen in eigen bad. Onder toeziend oog van een afgevaardigde van de Nationale Raad…
Meer >
Mooie races in Valkenswaard
09 maart 2024
Onze wedstrijdploeg neemt deel aan de zwemcompetitie van de regio zuid. Op 3 maart was er een wedstrijd in Valkenswaard. Daar troffen…
Meer >