nieuws
Examens diplomazwemmen
15 maart 2020
Zaterdag 14 maart zijn er weer veel watervriendjes geslaagd voor hun zwemdiploma's.
Gefeliciteerd allemaal!
Hieronder staan alle zwemmers die geslaagd zijn.
Diploma A
Tim van de Beek, Jonah Beijers, Saar van der Heyden, Hanne Verhaak, Wes van Beek, Jana AlDanDan, Naut van Bakel, Lena Berkvens, Gus van der Kant, Sophie Koole, Vera van Loon, Lise Zwets, Esraa AlDanDan, Ly Hoeben, Jill van Lieshout, Bayan Naser, Noud Pouwels, Benthe van de Ven, Wes Cornelissen
Diploma A volwassenen
Mustafa AlHussein
Diploma B
Sali Salah AbdulRhiem, Iris Elbers, Sanne van der Velden, Benthe van de Ven, Imke Vincent, Rens Landeweert, Jouri Abu Hamde, Lis van den Akker, Ghenaa AlDanDan, Wes Cornelissen, Roos Daam, Lola Janssen, Bas van Oosterhout
Diploma B volwassenen
Ibrahim Al-Abdullah, Abdalrahman AlHussein
Diploma C
Imane Bouterfas, Marloes Hoogers, Raffaël Kleijn, Tijs Koppens, Joffrey Vundilu Ginga, Neal Boerenkamp, Yord Daemen, Sam van der Linden, Jurre Pouwels, Robin Vosselman
Zwemvaardigheid 1: Mohamad Omar Kassad, Beau Smits
Zwemvaardigheid 3: Michelle Du, Amy van Hurk
Plankspringen 1: Noa Daam, Stefan de Rooij
Snorkelen 1: Lars Eickmans, Jaiden Lin, Mathijs Voss, Neeltje van der Zanden
Snorkelen 2: Eline Kol
Snorkelen 3: Rens Mouris, Vive Spierings
Survival 1: Nora van den Berkmortel
Survival 2: Allyssa van de Ven
Tim van de Beek, Jonah Beijers, Saar van der Heyden, Hanne Verhaak, Wes van Beek, Jana AlDanDan, Naut van Bakel, Lena Berkvens, Gus van der Kant, Sophie Koole, Vera van Loon, Lise Zwets, Esraa AlDanDan, Ly Hoeben, Jill van Lieshout, Bayan Naser, Noud Pouwels, Benthe van de Ven, Wes Cornelissen
Diploma A volwassenen
Mustafa AlHussein
Diploma B
Sali Salah AbdulRhiem, Iris Elbers, Sanne van der Velden, Benthe van de Ven, Imke Vincent, Rens Landeweert, Jouri Abu Hamde, Lis van den Akker, Ghenaa AlDanDan, Wes Cornelissen, Roos Daam, Lola Janssen, Bas van Oosterhout
Diploma B volwassenen
Ibrahim Al-Abdullah, Abdalrahman AlHussein
Diploma C
Imane Bouterfas, Marloes Hoogers, Raffaël Kleijn, Tijs Koppens, Joffrey Vundilu Ginga, Neal Boerenkamp, Yord Daemen, Sam van der Linden, Jurre Pouwels, Robin Vosselman
Zwemvaardigheid 1: Mohamad Omar Kassad, Beau Smits
Zwemvaardigheid 3: Michelle Du, Amy van Hurk
Plankspringen 1: Noa Daam, Stefan de Rooij
Snorkelen 1: Lars Eickmans, Jaiden Lin, Mathijs Voss, Neeltje van der Zanden
Snorkelen 2: Eline Kol
Snorkelen 3: Rens Mouris, Vive Spierings
Survival 1: Nora van den Berkmortel
Survival 2: Allyssa van de Ven
Doe mee met de Olympische Waterspelen!
17 maart 2024
Eind juli beginnen de Olympische Spelen in Parijs, maar in Deurne kun je op zondag 9 juni al meedoen met de Olympische…
Meer >
64 geslaagden bij het diplomazwemmen
10 maart 2024
Op zaterdag 9 maart organiseerden wij het diplomazwemmen in eigen bad. Onder toeziend oog van een afgevaardigde van de Nationale Raad…
Meer >
Mooie races in Valkenswaard
09 maart 2024
Onze wedstrijdploeg neemt deel aan de zwemcompetitie van de regio zuid. Op 3 maart was er een wedstrijd in Valkenswaard. Daar troffen…
Meer >