nieuws
Diplomazwemmen examens
17 december 2016
Zaterdag 17 december zijn er weer veel watervriendjes geslaagd voor hun zwemdiploma's.
Hier onder staat iedereen die geslaagd is. Met daar onder de groepsfoto's van de zwemmers van het Zwem ABC.
Gefeliciteerd allemaal!
Hier onder staat iedereen die geslaagd is. Met daar onder de groepsfoto's van de zwemmers van het Zwem ABC.
Zwemdiploma A: Brenda Kuijten, Sem Koppens, Jordy Profijt, Jasper Verhaak, Nova van Helmond, Ashkan Hoseinie, Amir Hussein, Evi Deelen, Rebecca van der Schans, Levy Wouters, Luke de Wit, Marcelino Holzken, Bahram Rahim, Culfam Rahim, Sanne Elbers, Nieke den Engelman, Milou De Keizer
Zwemdiploma B: Dana Smits, Robin de Rooij, Lisa Karel, Iris van den Berkmortel, Fabian Welten, Thijs van Mullekom, Oubai Kouchha, Xouviena van den Broek, Nusin Dag, Bente Verheggen, Micheal Jones, Bjorn de Wit, Thijs Mennen
Zwemdiploma C: Eva Jagers, Morris Raaijmakers, Tom Harmsen, Lize van Leeuwen, Stan van Berkel, Kim Hoogers, Lars van den Eijnden, Ibtissam Msahli, Floris Voss, Ties Kuijpers, Karlijn Vogels, Finn Bentum, Ibtissam Msahli, Mohmed Elhussein
Zwemvaardigheid Diploma 1: Nick Janssen, Luuk Gooren, Myrthe Creemers
Zwemvaardigheid Diploma 2: Alain Nooijen
Zwemvaardigheid Diploma Snorkelen 1: Fin Hendriks
Zwemvaardigheid Diploma Snorkelen 2: Luc van de Wurf, Daniel Wessels, Lara Wiegers, Keano Brounen
Zwemvaardigheid Diploma Snorkelen 3: Milou van Rooij, Jaffar Rasuli, Lennart Naus, Lara Wiegers
Zwemvaardigheid Diploma Survival 1: Kayleigh van Meel, Kirsten van de Burgt, Rick van der Heijden
Zwemvaardigheid Diploma Plank 1: Yasmina Eddahmani, Mahalet Woldemesekel, Aldwin Wouters
Zwemvaardigheid Diploma Plank 2: Aldwin Wouters
Zwemdiploma B: Dana Smits, Robin de Rooij, Lisa Karel, Iris van den Berkmortel, Fabian Welten, Thijs van Mullekom, Oubai Kouchha, Xouviena van den Broek, Nusin Dag, Bente Verheggen, Micheal Jones, Bjorn de Wit, Thijs Mennen
Zwemdiploma C: Eva Jagers, Morris Raaijmakers, Tom Harmsen, Lize van Leeuwen, Stan van Berkel, Kim Hoogers, Lars van den Eijnden, Ibtissam Msahli, Floris Voss, Ties Kuijpers, Karlijn Vogels, Finn Bentum, Ibtissam Msahli, Mohmed Elhussein
Zwemvaardigheid Diploma 1: Nick Janssen, Luuk Gooren, Myrthe Creemers
Zwemvaardigheid Diploma 2: Alain Nooijen
Zwemvaardigheid Diploma Snorkelen 1: Fin Hendriks
Zwemvaardigheid Diploma Snorkelen 2: Luc van de Wurf, Daniel Wessels, Lara Wiegers, Keano Brounen
Zwemvaardigheid Diploma Snorkelen 3: Milou van Rooij, Jaffar Rasuli, Lennart Naus, Lara Wiegers
Zwemvaardigheid Diploma Survival 1: Kayleigh van Meel, Kirsten van de Burgt, Rick van der Heijden
Zwemvaardigheid Diploma Plank 1: Yasmina Eddahmani, Mahalet Woldemesekel, Aldwin Wouters
Zwemvaardigheid Diploma Plank 2: Aldwin Wouters
Synchroonzwemmers maken debuut
16 april 2024
Onze senioren deden dit jaar voor het eerst mee met de regiokampioenschappen van KNZB-zuid. Aan deze tweedaagse wedstrijd doen de beste…
Meer >
Snelle masters in Deurne
15 april 2024
Alle kinderen hadden zwemvrij, maar onze masters wedstrijdzwemmers moesten op zaterdag 13 april flink aan de bak. Zij zetten een tandje…
Meer >