Zwemtijden van onze vereniging

Leren zwemmen  -  Kinderen   >>  zaterdagmiddag   (de lestijd is 40 minuten)
 niveau  bad  lestijd - 1  lestijd - 2  lestijd - 3  lestijd - 4
 Oranje / Blauw / Geel / Paars  Instructie bad  13:40 uur  14:20 uur  15:00 uur  15:40 uur

Voorbereiding op het diepe bad  -  Kinderen   >>  zaterdagmiddag  (de lestijd is 40 minuten)
 niveau  bad  lestijd - 1  lestijd - 2
 Groen / Bruin  Middeldiepe bad (Berenbad)  13:40 uur  14:20 uur

Diplomazwemmen  -  Kinderen   >>  zaterdagmiddag   (de lestijd is 40 minuten)
 diplomazwemmen
 bad
 lestijd - 1
 lestijd -  2
 
 Diploma A
 Diepe bad
 13:00 uur
 15:00 uur  
 Diploma B
 Diepe bad
 13:00 uur
 13:40 uur
 
 Diploma C
 Diepe bad
 13:00 uur
 15:00 uur
 
 Zwemvaardigheidsdiploma's 1
 Diepe bad
 13:40 uur
 
 
 Zwemvaardigheidsdiploma's 2 en 3  Diepe bad  14:20 uur    
 Zwemvaardigheidsdiploma's Plankspringen
 Diepe bad
 13:40 uur
 14:20 uur
 
 Zwemvaardigheidsdiploma's Snorkelen 1  Diepe bad  13:40 uur    
 Zwemvaardigheidsdiploma's Snorkelen 2 en 3
 Diepe bad
 14:20 uur
   
 Zwemvaardigheidsdiploma's Survival  Diepe bad  15:00 uur    

Zwemmen  -  Volwassenen   >>  donderdagavond (de zwemtijd is 40 minuten)
 activiteit
  bad
 zwemtijd - 1
 zwemtijd - 2
 Leren zwemmen
 Instructiebad
 19:40 uur  
 Diplomazwemmen
 Diepe bad
 19:00 uur
 
 Aquajoggen
 Diepe bad
 19:00 uur
 
 AquaFit
 Middeldiepe bad
 19:00 uur
 19:40 uur
 Trimzwemmen
 Diepe bad
 19:40 uur
 20:20 uur
 Trimzwemmen speciaal  Diepe bad  19:00 uur  
 Recreatiezwemmen
 Middeldiepe bad
 20:20 uur
 

Aangepast zwemmen  -  Volwassenen  >>  woensdagavond   (de zwemtijd is 45 minuten)
 activiteit  bad  zwemtijd - 1  zwemtijd - 2
 Aangepastzwemmen  Middeldiepe bad  17:30 uur  18:15 uur

Reddingsbrigade
 zaterdag
 Diepe bad
 15:40 - 16:50 uur
 dinsdag
 Diepe bad
 20:30 - 21:30 uur
 donderdag
 Diepe bad
 19:40 - 20:20 uur

Synchroonzwemmen
 zaterdag
 Diepe bad
 16:50 - 19:00 uur
 donderdag
 Diepe bad
 20:20 - 21:30 uur

Wedstrijdzwemmen
 maandag
 Diepe bad
 alle groepen
 18:00 - 19:00 uur
 dinsdag
 Middeldiepe bad
 1A, 1B
 18:00 - 18:45 uur
 dinsdag
 Middeldiepe bad
 2A, 2B, 3
 18:30 - 19:30 uur
 donderdag
 Diepe bad
 alle groepen
 18:00 - 19:00 uur

Masters wedstrijdzwemmen
 zondag
 Diepe bad
 09:00 - 10:00 uur
 dinsdag
 Diepe bad
 19:30 - 20:30 uur

Sinterklaas

Wat is er aan de hand??
De Sint komt bijna naar Nederland!
Een bezoekje van zwarte pieten of de goedheiligman?
Jazeker, dat kan!

Neem contact met ons op voor de mogelijkheden!
info@sinterklaasindeurne.nl
sint@deurnesewatervrienden.nl
Kalender
zondag 17 november 2019
Agenda Wedstrijdzwemmen - Landelijke Zwem Competitie Tilburg
Agenda Sinterklaas - Intocht Deurne
zondag 24 november 2019
Agenda Synchroonzwemmen - Centraal diplomazwemmen Enschede
zaterdag 30 november 2019
Agenda Diplomazwemmen Examens De Wiemel
zondag 8 december 2019
Agenda Wedstrijdzwemmen, Kampioenschap A t/m C Den Haag
Terug naar boven