Alle zwemtijden van onze vereniging

Leren zwemmen  -  Kinderen   >>  zaterdagmiddag   (de lestijd is 40 minuten)
 niveau  bad  lestijd - 1  lestijd - 2  lestijd - 3  lestijd - 4
 Oranje / Blauw / Geel / Paars  Instructie bad  13:40 uur  14:20 uur  15:00 uur  15:40 uur

Voorbereiding op het diepe bad  -  Kinderen   >>  zaterdagmiddag  (de lestijd is 40 minuten)
 niveau  bad  lestijd - 1  lestijd - 2
 Groen / Bruin  Middeldiepe bad (Berenbad)  13:40 uur  14:20 uur
 Oranje-5  Middeldiepe bad (Berenbad)  14:20 uur  

Diplomazwemmen  -  Kinderen   >>  zaterdagmiddag   (de lestijd is 40 minuten)
 diplomazwemmen
 bad
 lestijd - 1
 lestijd -  2
 lestijd - 3
 Diploma A
 Diepe bad
 13:00 uur
 15:00 uur  
 Diploma B
 Diepe bad
 13:00 uur
 13:40 uur
 15:00 uur
 Diploma C
 Diepe bad
 13:00 uur
 15:00 uur
 
 Zwemvaardigheidsdiploma's 1
 Diepe bad
 13:40 uur
 
 
 Zwemvaardigheidsdiploma's 2 en 3  Diepe bad  14:20 uur    
 Zwemvaardigheidsdiploma's Plankspringen
 Diepe bad
 13:40 uur
 14:20 uur
 
 Zwemvaardigheidsdiploma's Snorkelen 1  Diepe bad  13:40 uur    
 Zwemvaardigheidsdiploma's Snorkelen 2 en 3
 Diepe bad
 14:20 uur
   
 Zwemvaardigheidsdiploma's Survival  Diepe bad  15:00 uur    

Zwemmen  -  Volwassenen   >>  donderdagavond (de zwemtijd is 40 minuten)
 activiteit
  bad
 zwemtijd - 1
 zwemtijd - 2
 Leren zwemmen
 Instructiebad
 19:40 uur  
 Diplomazwemmen
 Diepe bad
 19:00 uur
 
 Aquajoggen
 Diepe bad
 19:00 uur
 
 AquaFit
 Middeldiepe bad
 19:00 uur
 19:40 uur
 Trimzwemmen
 Diepe bad
 19:40 uur
 20:20 uur
 Trimzwemmen speciaal  Diepe bad  19:00 uur  
 Recreatiezwemmen
 Middeldiepe bad
 20:20 uur
 

Aangepast zwemmen  -  Volwassenen  >>  woensdagavond   (de zwemtijd is 45 minuten)
 activiteit  bad  zwemtijd - 1  zwemtijd - 2
 Aangepastzwemmen  Middeldiepe bad  17:30 uur  18:15 uur

Reddingsbrigade
 zaterdag
 Diepe bad
 15:40 - 16:50 uur
 dinsdag
 Diepe bad
 20:30 - 21:30 uur
 donderdag
 Diepe bad
 19:40 - 20:20 uur

Synchroonzwemmen
 zaterdag
 Diepe bad
 16:50 - 19:00 uur
 donderdag
 Diepe bad
 20:20 - 21:30 uur

Wedstrijdzwemmen
 maandag
 Diepe bad
 alle groepen (1A,1B,2A,2B,3)
 18:00 - 19:00 uur
 dinsdag
 Middeldiepe bad
 1A, 1B
 18:00 - 18:45 uur
 dinsdag
 Middeldiepe bad
 2A, 2B, 3
 18:30 - 19:30 uur
 donderdag
 Diepe bad
 alle groepen (1A,1B,2A,2B,3)
 18:00 - 19:00 uur

Masters wedstrijdzwemmen
 zondag
 Diepe bad
 09:00 - 10:00 uur
 dinsdag
 Diepe bad
 19:30 - 20:30 uur
Terug naar boven