nieuws
Examens diplomazwemmen
29 juni 2019
Zo net voor de zomervakantie op zaterdag 29 juni zijn er weer veel watervriendjes geslaagd voor hun zwemdiploma's.
En met daar onder de groepsfoto's van de zwemmers van het Zwem ABC.
Gefeliciteerd allemaal!
Hieronder staan alle zwemmers die geslaagd zijn.En met daar onder de groepsfoto's van de zwemmers van het Zwem ABC.
Diploma A
Jillian Goldsmits, Senna van der Heijden,Marloes Hoogers, Tijs Koppens, Evi Martens, Thijs Michels, Bas van Oosterhout, Jouri Abu Hamde, Luuk van der Heijden, Lisanne de Koning, Rens Landeweert, Sam van der Linden, Jurre Pouwels
Diploma B
Xander Elbers, Fiore Hoogendoorn, Moaeed Kassad, Lizzy Kellenaers, Amy Kievit, Joffrey Vundilu Ginga, Olivia Werner, Lise Van Zandwijk, Razan Ahmed, Christel Berg, Rozerin Dag, Jana Kal Omar, Nora Kaptan, Ryan Kleyn, Maud Kühne, Tren Nooijen , Youri Vrijnsen,
Diploma B, volwassenen
Sharmila Baladien, Metsihate Demissie, Soesan Sowidjojo, Jenny Usmany
Diploma C
Medina Ayhanci, Anouk Elbers, Evi den Engelsman, Angelina de Groot, Mohamad Omar Kassad, Rinske Leenders, Danique Lemmen, Rian van Neerven, Floor Verhaak, Ymke Verleg, Julian Koole, Ruben van Zandwijk, Feliene Buijs, Lars Eickmans, Julia Palczynski, Amber Sanders, Caspar van Dam
Snorkelen 1
Nora van den Berkmortel, Nieke Hoogendoorn, Emma Jacobs, Rens Mouris, Vive Spierings, Tjuri van Waaijenburg
Snorkelen 2
Benthe Verheggen
Survival 2
Robin de Rooij
Survival 3
Emme Aarts, Luciano Brounen, Max Nooijen
Zwemvaardigheid 1
Nienke Bartels, Eline Bartels
Zwemvaardigheid 2
Saar van Haandel, Neeltje van der Zanden
Zwemvaardigheid 3
Allyssa van de Ven
Jillian Goldsmits, Senna van der Heijden,Marloes Hoogers, Tijs Koppens, Evi Martens, Thijs Michels, Bas van Oosterhout, Jouri Abu Hamde, Luuk van der Heijden, Lisanne de Koning, Rens Landeweert, Sam van der Linden, Jurre Pouwels
Diploma B
Xander Elbers, Fiore Hoogendoorn, Moaeed Kassad, Lizzy Kellenaers, Amy Kievit, Joffrey Vundilu Ginga, Olivia Werner, Lise Van Zandwijk, Razan Ahmed, Christel Berg, Rozerin Dag, Jana Kal Omar, Nora Kaptan, Ryan Kleyn, Maud Kühne, Tren Nooijen , Youri Vrijnsen,
Diploma B, volwassenen
Sharmila Baladien, Metsihate Demissie, Soesan Sowidjojo, Jenny Usmany
Diploma C
Medina Ayhanci, Anouk Elbers, Evi den Engelsman, Angelina de Groot, Mohamad Omar Kassad, Rinske Leenders, Danique Lemmen, Rian van Neerven, Floor Verhaak, Ymke Verleg, Julian Koole, Ruben van Zandwijk, Feliene Buijs, Lars Eickmans, Julia Palczynski, Amber Sanders, Caspar van Dam
Snorkelen 1
Nora van den Berkmortel, Nieke Hoogendoorn, Emma Jacobs, Rens Mouris, Vive Spierings, Tjuri van Waaijenburg
Snorkelen 2
Benthe Verheggen
Survival 2
Robin de Rooij
Survival 3
Emme Aarts, Luciano Brounen, Max Nooijen
Zwemvaardigheid 1
Nienke Bartels, Eline Bartels
Zwemvaardigheid 2
Saar van Haandel, Neeltje van der Zanden
Zwemvaardigheid 3
Allyssa van de Ven
Doe mee met de Olympische Waterspelen!
17 maart 2024
Eind juli beginnen de Olympische Spelen in Parijs, maar in Deurne kun je op zondag 9 juni al meedoen met de Olympische…
Meer >
64 geslaagden bij het diplomazwemmen
10 maart 2024
Op zaterdag 9 maart organiseerden wij het diplomazwemmen in eigen bad. Onder toeziend oog van een afgevaardigde van de Nationale Raad…
Meer >
Mooie races in Valkenswaard
09 maart 2024
Onze wedstrijdploeg neemt deel aan de zwemcompetitie van de regio zuid. Op 3 maart was er een wedstrijd in Valkenswaard. Daar troffen…
Meer >